Specjalistyczne usługi porządkowe

Profesjonalny sprzęt, specjalistyczne preparaty, kompleksowa obsługa i dokładność – jeśli tego właśnie oczekują Państwo od dostawcy usług porządkowych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą z siedzibą w Poznaniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągle rozwijanym umiejętnościom i wykorzystaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania: od czyszczenia mebli chłodniczych, przez sprzątanie cleanroomów, aż po odświeżanie pieców konwekcyjnych.

Usługi porządkowe przeprowadzamy kompleksowo – sięgamy do najtrudniej dostępnych miejsc i doprowadzamy do nienagannego stanu nawet mocno zabrudzone sprzęty. Zajmujemy się także tymi urządzeniami, których krucha budowa wymaga bardzo ostrożnego traktowania. Wiemy, jak dobrać odpowiednie środki do danej powierzchni – czyszczenie mebli chłodniczych, pieców czy aptek wykonywane przez naszą firmę sprzątającą jest całkowicie bezpieczne dla maszyn i ich podzespołów.

Podejmujemy się zarówno zleceń trudnych i wymagających, jak i nietypowych. Niezależnie od rodzaju zamówionej usługi porządkowej, zawsze będą mieli Państwo pewność, że dana przestrzeń zostanie oczyszczona z najwyższą starannością. Jako renomowana firma sprzątająca dbamy o to, by wypełniać wszystkie wytyczne i procedury związane z higieną.

Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu, jeśli Wasz sprzęt wymaga specjalistycznych środków, gdy meble chłodnicze potrzebują gruntownego odświeżenia, a także zawsze wtedy, gdy niezbędna jest profesjonalna obsługa.

Care System Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 77a
60-529 Poznań
woj. wielkopolskie

telefon: 606 650 690
biuro@caresystem.pl
NIP: 782-26-91-896
KRS: 0000669252

Firmy partnerskie